WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!
Hi, how can I help?

Pınar ÖZÇELİK

YÖNETİM KOÇU

stanbul doğumlu olan Pınar ÖZÇELİK, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

Uluslararası Sertifikalı (AC) Yaşam Koçu’dur. NLP, Psikoloji, Etkili İletişim gibi kişisel gelişim eğitimleri; Kalite Yönetimi, Performans Yönetimi, İç Denetçi, Süreç Yönetimi ve Gelişimi gibi yönetim eğitimleri ve İş Sağlığı Güvenliği eğitimleri almıştır.

Sosyal sorumluluk bilincine önem veren Pınar Özçelik, doğayı-hayvanları koruma etkinlikleri ve LÖSEV’in çalışmalarında gönüllü olarak rol almaya devam etmektedir.

Ferhat İSTANBUL

YÖNETİM DANIŞMANI

Ferhat İSTANBUL, İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Yurtdışı eğitim danışmanlık alanında danışman olarak görev yaptıktan sonra Davranış Bilimleri, İnsan Kaynakları, Yönetim, Satış, Pazarlama, kişisel gelişim ve eğitmenlik eğitimleri aldı. Girişimci olarak şirketlere ortak oldu.Kariyer.net Kıdemli Eğitmeni olarak ağırlıklı satış ekipleri olmak üzere birçok birimin eğitmenliğini yaptı. Farklı kurumlarda satış fakülteleri kurdu ve yönetti. Türkiye genelinde sosyal sorumluluk kapsamında gönüllü seminerler verdi. 8 yanında Çarşamba pazarında banyo lifi satarak ticari hayata başlangıç yapan Ferhat İSTANBUL, bugüne kadar eğitim ve seminerleriyle 20.000’i aşkın kişiyle bilgi paylaşmıştır. Aynı zamanda Uluslararası Sertifikalı(ICF) Koç’tur. Ferhat İSTANBUL’un “Mülâkatta Gönül İlişkisi” adında yayınlanmış bir kitabı vardır. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Osman CİRCİ

YÖNETİM DANIŞMANI

İTÜ İşletme Mühendisi; Yazılım, Yönetim Danışmanı, Lojistik, Eğitim Oyunlaştırma, Mobil, Sosyal medya konularıyla ilgili; Yeni fikirlere açık, Gezmeyi ve değişikliği sever, Meraklı.

Yıldırım TAŞDAN

KOÇ

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi bölümünü bitirdikten sonra bir çok sanatçı ve iş insanına Koç'luk yaptı.Profesyonel olarak yöneticilik yapan TAŞDAN,Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü ve İş Hayatında Ergonomi gibi başlıklarda eğitim ve seminerler vermektedir.

Göktuğ GEDİK

Stratejik Pazarlama Danışmanı

Sabancı Üniversitesi B.S., Telecommunications Engineering, Senior marketing manager and evangelist with 10 years of experience within technology, internet and mobile ecosystems. Specialized in marketing, business development and product management. Strategic thinker, problem solver and results driven hands-on manager. Has passion for digital marketing and mobile apps. Seeks challanges and opportunities to drive the team forward

TOP